دریافت کدپستی
دستورالعمل های اجرایی
تعرفه عضویت
اطلاعیه و بخشنامه
ملکهای توقیفی

درباره ما

شرکت بنا گستران عابد در سال 1388 با هدف ايجاد و توسعه آژانسهاي املاک مدرن و مبتني بر استانداردهاي بين المللي در ايران تاسيس شد.شرکت بناگستران عابد اميدوار است بعنوان بنيانگذار دلالي علمي املاک در ايران با ايجاد و ابداع راهکارهايي نوين در حوزه معاملات املاک کشور بتواند نيازهاي گسترده مشتريان خود را در داخل و خارج کشور به خوبي تامين کند. شرکت بناگستران عابد همواره به استفاده از آخرين تکنولوژي ها در حوزه هاي مديريتي متعهد است و به همين علت با راه اندازي شبکه کامپيوتري بزرگي در داخل مجموعه و جذب نيروهاي کارآمد به جمع آوري بزرگترين بانک اطلاعات املاک در کشور اقدام کرده است : اين شبکه با ثبت بيش از هزاران رکورد اطلاعاتي ضمن ارتباط با شبکه کامپيوتري بزرگ که همه شعبات را به يکديگر متصل مي سازد مورد استفاده قرار مي گيرد. در همين ارتباط، شرکت در سال 1391 اقدام به طراحي و راه اندازي پورتال www.Zagrosfile.com نيز نموده است که هم اکنون اين پورتال بعنوان بزرگترين و جامع ترين پايگاه اطلاع رساني املاک در ايران شناخته مي شود.

سايت زاگرس فايل پيشرفته و پاسخگو :
www.Zagrosfile.com يک سايت پيشرفته و پاسخگوي مراجعان و کاربران صنعت املاک است که در شرکت بناگستران عابد هم اکنون مورد بهره برداري قرار مي گيرد. اين پورتال يک سايت ملکي است و قرار است به صورت پورتال ملکي در ايران فعاليت کند. با برنامه ريزي هايي که در حال اجراست در آينده بسيار نزديک در دور افتاده ترين نقاط ايران کاربران مي توانند با ورود به اين پورتال به املاک فايل خريد و فروش و اجاره دسترسي يابند که در نوع خود تحولي بزرگ در کار معاملات املاک در ايران است.

زاگرس فايل متعهد به بکارگيري نيروهاي تحصيل کرده و خلاق :
استفاده از نيروهاي تحصيل کرده ، کاشناس و متخصصان مجرب، از ديگر برنامه هاي زاگرس فايل براي توسعه و پيشرفت در امور جاري است. تعهد زاگرس فايل به استفاده از نيروهاي خلاق و تحصيل کرده است. افراد تحصيل کرده ضمن تخصص در رشته تحصيلي خود نگاهي ژرف و شناختي نسبتا جامع از اجتماع و محيط پيرامون خود دارند و اين موضوع از نشانه هاي ويژه براي ارائه خدمات بهتر به جامعه است. زاگرس فايل نيز براي پيشرفت و توسعه امور خود از بکارگيري اينگونه نيروها استقبال مي کند تا جائي که هم اکنون در زاگرس فايل نيروهاي تحصيلکرده با مدارک ليسانس ، فوق ليسانس مشغول بکارند.

دور نگاه زاگرس فايل
زاگرس فايل در سالهاي متمادي فعاليت، موفقيت هاي بسياري کسب کرده است و همچنان به سوي آينده اي درخشان و تابناک گام بر مي دارد.مدير عامل گروه بناگستران درباره آينده زاگرس فايل و برنامه هاي پيش رو چنين ميگويد: براي توسعه زاگرس فايل و ايجاد حرکتي که به نياز جامعه بستگي دارد طرحهاي متعددي در دست بررسي داريم يکي از آن طرحها که هدف آن توسعه زاگرس فايل در سراسر ايران و جهان است. واگذاري برند زاگرس فايل به آژانسهايي است که از سابقه خوبي برخوردارند. در اجراي اين طرح برنامه ريزي شده است که برند زاگرس فايل که اکثر مردم با آن آشنا هستند به آژانسهاي املاک با سابقه درخشان واگذار شود. بر اين اساس اين طرح به اينگونه آژانسها اجازه خواهد داد که با استفاده از نام زاگرس فايل از خدمات گروه زاگرس فایل شامل آموزش، سازماندهي و مديريت بهره مند شوند با واگذاري اين برند(زاگرس فايل) به آژانسها آنها مبالغي در ازاء اين واگذاري به زاگرس فايل پرداخت و از نام زاگرس فايل در کارهاي خود استفاده خواهند کرد. در ضمن با کنترل و نظارت دفتر مرکزي زاگرس فايل، آژانسهاي مربوطه بايد از استانداردهاي پيشرفته که از قبل براي آنها تعريف شده است پيروي و بستري را براي ارائه تسهيلات مطلوب به جامعه ايراني در آينده فراهم کنند. با اجراي اين طرح، آژانسهايي که در زير مجموعه زاگرس فايل قرار مي گيرند، استقلال خود را حفظ کرده و هيچگونه شراکتي با زاگرس فايل نخواهند داشت و با عقد قراردادي زير مجموعه زاگرس فايل خواهند بود و با اصول علمي که مورد نظر زاگرس فايل است از خدمات بهره مند خواهند شد. اين طرح به زودي در سراسر ايران و در آينده نزديک در کشورهاي همسايه اجرا خواهد شد تا زاگرس فايل به صورت برندي فراگير روشهاي نوين معاملات املاک را ارتقاء دهد.

گفتار آخر :
شرکت بناگستران عابد در تمامي فعاليتهاي حرفه اي خود به منافع مالي آن چنان توجهي ندارد چرا که درآمدهاي مالي زاگرس فايل صرف پيشرفت و توسعه آن ميشود، در واقع از دست زدن به کارهاي خلاقانه بيش از کسب سود لذت مي برد که انگيزه اي براي تلاش و ايجاد راهکارهاي جديد و ابتکاري است که بدون چشم داشت به درآمدهاي مالي آن لذت بخش است.

مزايای زاگرس فايل:
*بهره مندي از نام تجاري قدرتمند
زاگرس فايل جزء شناخته شده ترين نام ها در حوزه معاملات املاک در ايران است که با توجه به اين موضوع، اين نام تجاري شناخته شده مي توتند در خريد و يا فروش ملک مورد نظرتان کمک کند.

*تبليغات در زاگرس فايل
با بهره گيري از سيستم هاي گسترده قادر است املاک و کالاهاي ارائه شده به بخش تبليغات زاگرس فايل را به بهترين نحو ممکن و در سريعترين زمان معرفي کند.

*حضور جهاني و سراسري در ايران
امروزه همه شهرها و مناطق ايران زير پوشش شبکه تبليغاتي زاگرس فايل قرار دارند. زاگرس فايل با در نظر گرفتن شعب مختلف در تهران،کرج و مشاوران زياد بزرگترين وب سايت املاک را در اختيار داردکه بوسيله اين سايت کليه خريداران و فروشندگان و فعالان حرفه اي حوزه املاک در سراسر ايران را به هم پيوند داده است .

*همگام با تکنولوژي
وب سايت زاگرس فايل با ارائه اطلاعات بسيار جامع و مفيد و توانمندي در تبليغات گسترده، وسيله اي کارآمد براي خريد و فروش املاک مشتريان است.

*پشتيباني از ارائه خدمات به زبان انگليسي
با توجه به نياز شرکتهاي خارجي و نمايندگان شرکتها و سفارتخانه هاي خارجي به اجاره ملک و اجاره دفتر کار و همچنين نياز پرسنل اينگونه شرکتها براي اسکان در ايران ، لزوما تاسيس شعب در ايران زاگرس فايل بر آن آمده که در هر شعبه خود از افراد مسلط به زبان انگليسي استفاده کند تا سهولت کار براي اتباع خارجي آسان شود. محيط آرام و زيبا، پرسنل تحصيلکرده و با تجربه در هر يک از آژانسهاي زاگرس فايل فقط بخش کوچکي از شرايطي است که جهت رضايت شما فراهم کرده ايم. متخصصين حقوقي ، اداري، تبليغاتي و ... بدون آنکه در معرض ديد شما باشند در ساختمان مرکزي زاگرس فايل براي پشتيباني آژانسهاي گروه زاگرس فايل و در نهايت حمايت از منافع شما بطور شبانه روز به کار مشغولند.

فرصت هاي شغلي :
گروه زاگرس فايل از افراد خلاق و با انگيزه در رده هاي شغلي مختلف و مشاورين فصلي دعوت به همکاري مي کند.

همکاري با آژانسهاي املاک :
پورتال www.Zagrosfile.com که معتبرترين وب سايت ملکي ايران است از تمامي آژانسهاي املاک ايران دعوت بعمل مي آورد اطلاعات ملکي آژانس خود را به هر تعداد و بنام خود بطور رايگان در پورتال زاگرس فايل در معرض ديد بازديد کنندگان پورتال قرار دهند. براي اين منظور و همچنين استفاده از ساير مزايا تقاضا ميشود فرم عضويت پورتال را تکميل و به عضويت در آييد. *تماس با زاگرس فايل يعني ارتباط شما با گسترده ترين شبکه رايانه اي در بخش املاک و تماس با متخصصين حرفه اي و استفاده از تجارب بيش از صدها مشاور.

کاربر گرامي:
با تشکر از حسن انتخاب شما، به اطلاع مي رساند وب سايت Zagrosfile.com با هزاران بازديد کننده روزانه و با توجه به اينکه به عنوان وب سايتي مرجع در حوزه اطلاعات املاک در سراسر کشور شناخته شده است بستر مناسبي براي تبليغات شما مي باشد. آمارهاي موجود ميزان تاثيرگذاري گسترده تبليغات در وب سايت Zagrosfile.com به مراجعه کنندگان را تاييد مي کند.
«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.» سامانه اطلاعات املاک استان البرز هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات مندرج در وب سایت ندارد.